ГоловнаОстанні новини12 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

На Луганщині тривають перевірки стосовно протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 12.04.2018, 15:23

12 квітня інспекторським складом відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Сєвєродонецького міського управління та співробітниками Головного управління ДСНС України у Луганській області було розпочато позапланову перевірку торговельного центру «Амстор», розташованого у місті Сєвєродонецьку Луганської області.

Під час перевірки було проведено практичні тренування з персоналом об’єкту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж. Відбулася практична перевірка системи оповіщення. Крім того, рятувальниками було виявлено ряд порушень, зокрема, допускається захаращення шляхів евакуації горючим сміттям та відходами виробництва; не забезпечується вільний доступ до систем внутрішнього протипожежного водопостачання; первинні засоби пожежогасіння – вогнегасники не відповідають належним вимогам чинного законодавства. 

Особливу увагу рятувальники приділили перевірці пожежної та техногенної безпеки дитячого розважального комплексу «FLY KIDS», розташованого у торговельному центрі  «Амстор». З персоналом дитячого комплексу було проведено профілактичні бесіди щодо неухильного дотримання норм пожежної безпеки.

Цього ж дня співробітники Марківського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області перевірили освітні заклади: Марківську гімназію  та Ліснополянську загальноосвітню школу Марківського району.

Перевірки розпочинались з учбового сигналу «Пожежа» та оцінки дій педагогічного складу з проведення евакуації учнів на випадок пожежі. Під час перевірки зверталась увага на забезпечення об’єктів первинними засобами пожежогасіння, стан утримання електрогосподарства, стан протипожежного водопостачання, утримання шляхів евакуації та знання працівниками дій на випадок пожежі.

Під час перевірок рятувальники провели роз’яснювальні бесіди з учнями та вчителями щодо правил поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій. Навчальні евакуації особового складу шкіл та учнів, дозволили виявити їх рівень підготовленості. Також у зв’язку з настанням сухої погоди рятувальники нагадали правила поведінки під час перебування в екосистемах та про заборону випалювання сухої рослинності.

 IMG_9056.JPGIMG_5553.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_9079.JPGIMG_9109.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_9139.JPGIMG_9250.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_9197.JPGIMG_20180412_094445.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області


   
Останні новини
20 Вересня09:34 м. Кремінна: рятувальники перевірили стан пожежної безпеки в спортивному комплексі «Олімп»
20 Вересня08:17 ДСНС України закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
19 Вересня14:48 Марківський район: рятувальники навчають підростаюче покоління правилам безпеки
19 Вересня10:04 м. Сєвєродонецьк: рятувальники провели навчально-виховну бесіду з вихованцями дошкільного навчального закладу «Червона квіточка»
19 Вересня09:00 Троїцький район: рятувальники провели профілактичні бесіди з рибалками
19 Вересня08:29 Міловський район: рятувальники приймали привітання з професійним святом
19 Вересня08:10 ДСНС України закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
18 Вересня14:43 м. Рубіжне: рятувальники роз’яснили школярам правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів
18 Вересня13:58 м. Лисичанськ: рятувальники провели акцію “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”
18 Вересня09:46 Сватівський район: рятувальники інформують населення про небезпеку спалювання сухої трави та рослинних залишків
18 Вересня08:22 Співробітники ДСНС Луганщини провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з центрами надання адміністративних послуг
18 Вересня08:17 ДСНС України закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
17 Вересня13:00 У місті Сєвєродонецьк відбулись урочисті заходи з нагоди 10-и річчя Дня рятівника
17 Вересня12:55 Увага! Попередження про заморозки в окремих областях України!
17 Вересня08:30 Привітання очільника рятувальників Луганщини Михайла Пшика з Днем рятівника
Останні новини