ГоловнаОстанні новини12 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

На Луганщині тривають перевірки стосовно протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 12.04.2018, 15:23

12 квітня інспекторським складом відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Сєвєродонецького міського управління та співробітниками Головного управління ДСНС України у Луганській області було розпочато позапланову перевірку торговельного центру «Амстор», розташованого у місті Сєвєродонецьку Луганської області.

Під час перевірки було проведено практичні тренування з персоналом об’єкту щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж. Відбулася практична перевірка системи оповіщення. Крім того, рятувальниками було виявлено ряд порушень, зокрема, допускається захаращення шляхів евакуації горючим сміттям та відходами виробництва; не забезпечується вільний доступ до систем внутрішнього протипожежного водопостачання; первинні засоби пожежогасіння – вогнегасники не відповідають належним вимогам чинного законодавства. 

Особливу увагу рятувальники приділили перевірці пожежної та техногенної безпеки дитячого розважального комплексу «FLY KIDS», розташованого у торговельному центрі  «Амстор». З персоналом дитячого комплексу було проведено профілактичні бесіди щодо неухильного дотримання норм пожежної безпеки.

Цього ж дня співробітники Марківського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області перевірили освітні заклади: Марківську гімназію  та Ліснополянську загальноосвітню школу Марківського району.

Перевірки розпочинались з учбового сигналу «Пожежа» та оцінки дій педагогічного складу з проведення евакуації учнів на випадок пожежі. Під час перевірки зверталась увага на забезпечення об’єктів первинними засобами пожежогасіння, стан утримання електрогосподарства, стан протипожежного водопостачання, утримання шляхів евакуації та знання працівниками дій на випадок пожежі.

Під час перевірок рятувальники провели роз’яснювальні бесіди з учнями та вчителями щодо правил поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій. Навчальні евакуації особового складу шкіл та учнів, дозволили виявити їх рівень підготовленості. Також у зв’язку з настанням сухої погоди рятувальники нагадали правила поведінки під час перебування в екосистемах та про заборону випалювання сухої рослинності.

 IMG_9056.JPGIMG_5553.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_9079.JPGIMG_9109.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_9139.JPGIMG_9250.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_9197.JPGIMG_20180412_094445.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області


   
Останні новини
13 Грудня11:47 м. Старобільськ: рятувальники розповіли населенню як вберегти власну оселю від пожежі
13 Грудня09:31 Новоайдарський район: рятувальники взяли участь в проекті національно-патріотичного виховання дітей та молоді «Ми громадяни України»
13 Грудня08:04 Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
12 Грудня14:13 Марківський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з працівниками сироробного заводу
12 Грудня13:45 м. Рубіжне: рятувальники нагадали школярам правила безпечної поведінки взимку
12 Грудня10:46 Психологи провели групові заняття у навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області
12 Грудня09:52 Співробітники юридичного сектору Головного управління провели лекцію для особового складу з питань реалізації і захисту прав людини
12 Грудня08:03 Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
12 Грудня07:00 Рятувальники виховують у підростаючого покоління культуру безпечної поведінки
11 Грудня15:16 Троїцький район: рятувальники у складі суддівської колегії відвідали спортивний захід
11 Грудня15:11 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
11 Грудня14:18 смт Станиця Луганська: рятувальники навчали населення правилам безпеки в разі виявлення вибухонебезпечного предмету
11 Грудня10:53 м. Сєвєродонецьк: рятувальники закликали населення дотримуватись правил пожежної безпеки під час експлуатації газових приладів
11 Грудня10:00 Співробітники юридичного сектору Головного управління провели лекцію з пожежної безпеки для учнівської молоді
11 Грудня08:06 Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
Останні новини