ГоловнаОстанні новини16 Травня, 2018р.
 Версія для друку

м. Рубіжне: рятувальники проінструктували працівників, які проводять вогневі роботи на комбінаті

Опубліковано: 16.05.2018, 14:31

16 травня співробітники Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели інструктажі з пожежної безпеки із працівниками підприємства ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат», розташованого в місті Рубіжному Луганської області.

При організації виробничого процесу велику пожежну небезпеку на комбінаті становлять вогневі роботи. Це виробничі операції, пов’язані із застосуванням відкритого вогню, іскроутворенням або нагріванням деталей до температур, здатних викликати спалахування матеріалів і конструкцій. Тому в першу чергу співробітники ДСНС приділили увагу навчанню працівників правильних дій в разі виникнення пожежі при проведенні вогневих робіт на території підприємства. Зокрема, рятувальники вказали працівникам як правильно проводити евакуацію з приміщень комбінату та яких заходів слід вжити у першу чергу.

Співробітники ДСНС наголосили, що для запобігання виникнення пожежі на підприємстві кожний співробітник  зобов’язаний суворо дотримуватись правил пожежної безпеки на робочому місці. Рятувальники зазначили, що пожежу легше попередити, ніж потім ліквідовувати, адже недотримання правил безпеки призводить до матеріальних збитків і ставить під загрозу життя людей.

Крім того, рятувальники ознайомили працівників із методами гасіння і ліквідації пожеж, видами первинних засобів пожежогасіння та правилами користування вогнегасниками. Проведення  протипожежних інструктажів є складовою частиною системи підготовки працівників, озброєнні знаннями, вони зможуть діяти максимально ефективно в разі виникнення надзвичайної ситуації.

 

DSC01719.JPGDSC01732.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Луганській області


   
Останні новини
22 Травня15:10 смт Новопсков: рятувальники ДСНС провели рейд лісовими насадженнями
22 Травня14:29 м. Сєвєродонецьк: фахівці ДСНС з метою профілактики завітали до театру
22 Травня14:16 м. Рубіжне: рятувальники провели інструктаж представникам духовенства напередодні Дня Святої Трійці
22 Травня08:04 ДСНС України закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
21 Травня10:45 м. Сєвєродонецьк: рятувальники навчили вихованців дитячого садочку «Журавлик» правилам безпеки життєдіяльності
21 Травня08:28 ДСНС України закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
18 Травня13:12 м. Лисичанськ: рятувальники завітали до Центру надання адміністративних послуг
18 Травня11:45 м. Рубіжне: рятувальники провели профілактичні бесіди з людьми похилого віку
18 Травня09:38 Увага! Попередження про грози та шквали!
18 Травня09:26 Старобільський район: як вберегти своє життя в разі виявлення вибухонебезпечного предмету навчали рятувальники школярів
18 Травня08:04 ДСНС України закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
17 Травня15:56 Марківський район: рятувальники навчали школярів правилам безпеки життєдіяльності під час екскурсії пожежною частиною
17 Травня13:02 Увага! Попередження про грози та шквали!
17 Травня10:40 Міловський район: рятувальники навчили школярів правилам безпеки в рамках військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»
17 Травня08:11 ДСНС України закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
Останні новини