ГоловнаОстанні новини12 Червня, 2018р.
 Версія для друку

м. Лисичанськ: до рятувальників завітали діти з пришкільного літнього табору

Опубліковано: 12.06.2018, 09:11

Природна цікавість та недостатня обізнаність щодо правил особистої безпеки неодноразово ставали причинами травмування чи загибелі дітей. З метою навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та ознайомленням з професією пожежника бійці 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області 11 червня запросили до себе в гості дітей з пришкільного літнього табору Лисичанської загальноосвітньої школи №9.

В першу чергу рятувальники розповіли дітям про надзвичайні ситуації, котрі можуть статися в житті, основні причини пожеж, наслідки дитячих пустощів з вогнем та безпеку поводження з ним у побуті, а також наголосили, що дотримання правил безпеки допоможе уникнути виникненню надзвичайних подій. Також співробітники ДСНС наголосили, що сьогодні важливо приділяти увагу питанню навчання підростаючого покоління діям у випадку знаходження підозрілих предметів, тому учням було нагадано правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Крім того, рятувальники закликали вихователів пришкільного літнього табору виховувати у дітей навички культури безпечної поведінки, постійно проводячи з ними профілактичні бесіди і давати чіткі рекомендації як діяти в тій чи іншій ситуації. 

Після лекційної частини рятувальники ознайомили дітей з пожежно-рятувальною технікою і наявним оснащенням рятувальників. Під час заходу діти  мали змогу власноруч потримати деякі елементи спорядження і оснащення та посидіти у кабіну автомобіля. Всі діти із великою цікавістю роздивлялися усе обладнання, та найбільший інтерес виникав все таки у хлопчиків, а коли була ввімкнена  сирена, це взагалі привело всіх присутніх в повний захват. Наприкінці заходу рятувальники роздали тематичні пам’ятки.

 

 DSC03732.jpgDSC03706.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC03715.jpg

 

ГУ ДСНС України у Луганській області


   
Останні новини
21 Червня14:34 м. Сєвєродонецьк: рятувальники навчали підростаюче покоління правилам безпеки під час літніх канікул
21 Червня14:11 м. Попасна: рятувальники попереджають малят про небезпеку в разі виявлення вибухонебезпечного предмету
21 Червня09:21 На Білокуракинщині рятувальники закликають дітей дотримуватись правил безпеки під час відпочинку біля водойм
21 Червня08:07 ДСНС України закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
21 Червня08:03 Обережно - гриби!
20 Червня10:50 На Луганщині відбулись тактико-спеціальні навчання з гасіння пожеж на елеваторах, млинах та комбікормових заводах
20 Червня10:48 м. Рубіжне: рятувальники завітали на «Олімпійський день»
20 Червня09:15 м. Лисичанськ: рятувальники навчали дітей правилам безпеки й разом взяли участь в спортивній естафеті
20 Червня08:25 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
20 Червня08:24 ДСНС України закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
20 Червня08:23 Обережно - гриби!
19 Червня16:29 Троїцький район: рятувальники проводять протипожежні інструктажі у житловому секторі
19 Червня16:10 Рятувальникам Луганщини висловили подяку
19 Червня15:43 Рятувальники Луганщини здійснили рейд водними об’єктами Новопсковського району
19 Червня14:08 Луганські рятувальники ознайомили дітей зі своєю професією під час акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
Останні новини