ГоловнаПро ГУСтруктура
 Версія для друку

Структурні підрозділи Головного управління

з/п

Структурний підрозділ

П.І.Б начальника

Робочий телефон

1

Оперативно-координаційний центр 

 

Нетяга

Віктор Іванович

(0645) 70-51-24

2 Управління державного нагляду та контролю

Одинець 

Тарас Вячеславович

(0645) 70-51-44

3

Управління організації заходів цивільного захисту

Попов

Андрій Володимирович

(0645) 70-51-30

4

Управління реагування на надзвичайні ситуації

Солоха

Олександр Сергійович

(0645) 70-51-29

5

Управління ресурсного забезпечення

Редкін

Андрій Іванович

(0645) 70-51-37

6

Управління персоналу

Бережной

Генадій Анатолійович

(0645) 70-51-35

7

Відділ зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю

Чалий

Олександр Миколайович

(0645) 70-51-51
8 Управління економіки та фінансів

Гай

Надія Леонідівна

(0645) 70-51-31

9

Центр оперативного зв'язку, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій

Білокінь

Олег Іванович

(0645) 70-51-53

10

Сектор планування, документального та аналітичного забезпечення

Дейкун

Олена Іванівна

(0645) 70-51-28

11

Юридичний відділ    

12

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

Глєбов

Сергій Дмитрович 

 

13

Режимно-таємний сектор

 

Скірда

Сергій Анатолійович

 

14

Лікарсько-експертна комісія

Цвєтков

Олександр Олександрович

 
 Інші підрозділи 
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення

Пугач

Олександр Володимирович

 (0342) 78-30-73
Учбовий центр

Красюк

Сергій Вікторович

 
3 Старобільський міськрайонний відділ

Николенко

Володимир Михайлович

(06461) 3-35-88
4 Лисичанське міське управління

Мазалов

Сергій Васильович

(06452) 5-32-26
5 ДПРЗ-2 м. Лисичанськ

Корчагін

Павло Олексендрович

 
6 Сєвєродонецьке міське управління

Катасон

Олег Володимирович

(06452) 2-01-56
7 ДПРЗ-1 м. Сєвєродонецьк

Узбек

Андрій Володимирович

(06452) 2-89-79
8 Рубіжанське міське управління

Воропаєв

Юрій Вікторович

(06453) 6-21-31
9 Сватівський міськрайонний відділ

Борзило

Іван Олексійович

(06471) 3-31-26
10 Кремінський міськрайонний відділ

Павлов

Андрій Михайлович

(06454) 3-13-01
11 Новопсковський міськрайонний відділ

Тарасенко

Андрій Вікторович

(06463) 2-14-71
12 Марківський міськрайонний відділ

Стародубцев

Олександр Павлович

(06464) 9-16-93
13 Станично-Луганський міськрайонний відділ

Лучаков

Василь Петрович

(06472) 3-15-01
14 Новоайдарський місьрайонний відділ

Ісаєв

Сергій Володимирович

(06445) 9-47-45
15 Білокуракінський міськрайонний відділ

Огієвич

Анатолій Назарович

(06462) 2-23-53
16 Біловодський міськрайонний відділ

Королевський

Віктор Віталійович

(06466)2-03-21
17 Міловський міськрайонний відділ

Іванюк

Іван Юрійович

(06465) 2-14-59
18 Попаснянський міськрайонному відділ

Шушулков

Дмитро Іванович

(06474) 2-00-56
19 Троїцький міськрайонний відділ

Шварьов

Володимир Іванович

(06456) 2-28-49
       

 

 

    Твіт